Z dnia na dzień Akademia Piłkarska Mirkowa zrzesza coraz większą liczbę zawodników. Jeszcze przed rokiem było nas jedynie kilkunastu, a teraz jest nas już blisko stu. Jesteśmy dumni z tego faktu, ale zarazem przypominamy o nieustającymi naborze i zapraszamy chętne dzieci na treningi.

Od wiosny w rozgrywkach ligowych będą brać udział roczniki 1999, 2002 i 2003, w związku z czym wszystkich młodych adeptów piłki nożnej z tych roczników w szczególności zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach sportowych. Ponadto prowadzimy bardzo dobrze rozwinięte roczniki 2004 i 2006/2007, a od stycznia bieżącego roku rozpoczynamy treningi dla dzieci urodzonych w 2005 roku.

Drużynę rocznika 1999 prowadzi Michał Madeński – czynny zawodnik pierwszej drużyny RKS-u Mirków, instruktor sportu o specjalizacji piłki nożnej. Treningi zespołu odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Reymonta oraz w piątki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2.

Zespoły z roczników 2002 i 2003 prowadzi Maciej Wesołowski – były zawodnik hiszpańskiej Murcii, Sparty Jazgarzew i Bugu Wyszków, student w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Zajęcia piłkarskie odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2 oraz w czwartki o godzinie 16:30 również w hali GOSiR.

Mariusz Szewczyk jest trenerem roczników 2004 i 2005. Szewczyk w przeszłości grał w Skrze Konstancin i KP Piasecznie, obecnie studiuje w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Jak w przypadku starszych roczników, treningi odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 w hali GOSiR przy ZS nr 2 oraz w czwartki o godzinie 16:30 również w hali GOSiR.

Najmłodszych zawodników w naszej Akademii Piłkarskiej, czyli tych urodzonych w 2006 roku i młodszych, trenuje Michał Madeński. Zajęcia drużyny odbywają się w czwartki o godzinie 18:30 w sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Reymonta oraz w soboty o godzinie 11:00 w tej samej sali.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonowania Akademii, terminów treningów lub meczów, trenerów lub innych, prosimy kontaktować się z dyrektorem sportowym Akademii Piłkarskiej – Maciejem Wesołowskim, dostępnym pod numerem: 518-584-326.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych fanów piłki nożnej na treningi w RKS-ie Mirków, który przeszło już od dziewięćdziesięciu lat szkoli piłkarzy w naszej gminie. Z całą pewnością warto nam zaufać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.